Logo Hlídárna O nás Ceník Aktivity Novinky Fotogalerie Kontakt


Hlídárna je prostor pro Vaše děti v centru Prahy, který je Vám k dispozici 10 hodin denně. Naše dětské centrum založené na hodinovém hlídání nabízí bohatý program pro Vaše děti, přátelskou atmosféru a individuální přístup. Veškeré vybavení je přizpůsobeno dětem a nabízíme i možnost odděleného posezení pro rodiče.


Naše služby můžete využít nárazově nebo si udělat měsíční plán docházky. Po dohodě rády pohlídáme i ve večerních hodinách nebo mimo otevírací dobu.

Jsme tu pro Vás

Lucie Hrnčiříková

Lucie Hrnčiříková

Romana Grossová

Romana Grossová

Napsali o nás

Krásné místo a moc hodné tety na hlídání. Oba naši kluci byli nadšení. V budoucnu Hlídárny určitě znovu využijeme. Děkujeme a těšíme se.

Andrea Needham

Individuální přístup k dětem, perfektní zpětná vazba. Slečny mají zkušenosti, doporučuji! Lokalita v centru je také ideální, když si potřebujete něco vyřídit.

Lucie Janoušková

Super hlídání, milá atmosféra, hodně hraček. Filípek byl spokojený a neplakal.

Markéta Gebrian

Hlídárna pro děti vytvořená srdcem. Doporučuji všem maminkám, které se bojí vložit své dítko do cizích rukou. Ve Hlídárně je individuální přístup na prvním místě. Doporučuji všemi deseti.

Hanka Foltýnová

Krásné prostředí, skvělá atmosféra, nadšené děti. Svěříte děti do dobrých rukou a můžete v klidu odejít. Vřele doporučuji.

Klára Kahounová

Naší Ester se tady moc líbí. Báječné místo se skvělou energií a navíc moc prakticky umístěné, to se zase líbí Esterčiným rodičům. A slečny hlídačky jsou skvělé!

Vojtěch Jouza

Hlidarna literally saved the day for me yesterday!

I had work planned for the full day - a nanny hired for the morning, lunch with the kids and back to work in the afternoon with someone from the family caring for the kids then (something planned weeks in advance)... and the family decides to tell me that can just come watch my two babies just later in the day - before my lunch break! I was really angry and could not think through - a dear friend suggested Hlidarna. We called, the girls were fast in replying and took the kids in a heartbeat!

The afternoon was so great that my son didn't want to leave as I picked them from there! The place is spacious, clean, has a lovely deco, tons of toys and the girls a lot of energy to keep the kids entertained!

My little Maria (just almost five months) was peaceful and happy with them as well! I cannot recommend them enough!

If you need amazing, reliable nanny for your little ones in a wonderful environment - this is your place! <3

Helen Pelipecky

Facebook Instagram