Logo Hlídárna O nás Ceník Kroužky Narozeninové oslavy Novinky Fotogalerie Kontakt
Hlídárna kroužky

Dětská jóga

Hodinami dětské jógy bude provázet lektorka Romana Grossová. Děti jsou hravou formou vedeny k udržovaní zdravé fyzické kondice. Jóga dětem dopřává pocit svobody, uvědomění si vlastního těla a možnosti zapojit se do kolektivu. Cvičení jógy tedy nejsou jen za sebou poskládané pozice, ale i způsob jak objevit svůj vnitřní svět. Během lekcí používáme vonné olejíčky a hudební doprovod, což slouží k vytvoření poklidné atmosféry.

Angličtina pro nejmenší

Anglický kroužek je pod vedením Lucie Hrnčiříkové. Hodiny probíhají učením základů angličtiny formou her, písniček a říkanek lehce srozumitelných i pro ty nejmenší. Od barev a zvířátek se tak snadno přehoupneme k základní konverzaci a užití jazyka v každodenních situacích. Každé dítě je bráno individuálně podle svých potřeb a schopností. Po domluvě nábízíme i soukromé hodiny.

Výtvarný kroužek

Které dítě by nemělo rádo kreslení jako takové? V našem výtvarném kroužku ale nabízíme mnohem víc. Za pomoci výtvarných prostředků pomáháme dětem rozvíjet fantazii a jejich přirozený talent. Kromě klasického kreslení a malby se s dětmi učíme modelovat, vyrábět koláže a vytvářet malá umělecká díla z různých materiálů. Nebojíme se ani použít prsty a ruce a vůbec nám nevadí, že občas máme barvu až za ušima. :)

TANEČKY A ŘÍKADLA S POHYBEM

​Od jednoduchých kroků a sestav se přirozenou a zábavnou cestou s dětmi protančíme k opravdu působivým tanečním kreacím. Probudíme v sobě smysl pro rytmus, protáhneme si celé tělo a zároveň se naučíme spoustu nových říkadel a písniček.

Facebook Instagram Youtube